ВНИМАНИЕ КОНКУРС!

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81_%d1%80%d1%83%d1%81

Правила конкурса:

1. Конкурс проводится в социальных сетях: ВКонтакте, Facebook и Одноклассники.

2. Для участия в конкурсе необходимо быть членом группы «Кмітливі люди» (Facebook), «Кмітливі люди» (Одноклассники) или «Игра THINKERS — тренажер для ума» (ВКонтакте).

3. На протяжении месяца оставляйте в комментариях смешные истории, высказывания или фото Ваших детей. Набирайте как можно больше «лайков» и выигрывайте призы.

4. Оглашение результатов конкурса в начале декабря, после обработки данных.

5. Отсылка призов победителям будет произведена в течение трех рабочих дней после оглашения результатов конкурса «Новой почтой», транспортные расходы берет на себя получатель.

6. Просьба к победителям: при получении приза сфотографироваться с ним и разместить это фото у нас на странице в любой из социальных сетей.

7. Конкурс проводится исключительно на территории Украины.

8. Эти правила в ходе конкурса могут быть дополнены.

ПОБЕДИТЕЛИ КОНКУРСА:

1. Галина Курач

2. Ольга Кулиева

3. Anna Poskrobok

4. Нати Дениалс

5. Kindrys Nadiya

6. Светала Петрик

Tags:

Опубликовано в

8 thoughts on “ВНИМАНИЕ КОНКУРС!

 1. olga kulieva

  Моїй донечці Вікторії 14 років. Коли їй було 2,5 рочки я залишила її з бабусею. Бабуся пішла на кухню, коли повернулась за декілька хвилин то в кімнаті на килимі була куча розірваних листочків. Донечка повернулась до бабусі, закрила руками обидва вуха і сказала: » Тепер можеш кричати, я тебе все одно не чую!!!!» Бабуся відповіла: » Навіщо я буду кричати, ти ж мене не почуєш!!!» — принесла із кухні мітлу і підмела мовчки. В школу моя Вікторія пішла коли їй ще не було 6 років, вона є відкритою, легкою для спілкування і дуже кмітливою, бере участь у різних конкурсах і завжди є призером!!! Я дуже її люблю!!!

 2. Galina

  Навіть, маленькі діти дивляться на ситуацію у країні своїми очима і роблять логічний висновок, що Україну потрібно змінювати. Моя маленька донечка 3,5 рочки якось сказала:
  -Мамо, я хочу мати таку велику паличку, щоб я нею махнула і стала вся нова Україна!

 3. Галина Курач

  Навіть, маленькі діти дивляться на ситуацію у країні своїми очима і роблять логічний висновок, що Україну потрібно змінювати. Моя маленька донечка 3,5 рочки якось сказала:
  -Мамо, я хочу мати таку велику паличку, щоб я нею махнула і стала вся нова Україна!

 4. Nadiya

  Син говорить до мами: «Як виросту великим, куплю собі червону відкриту машину, але тебе возити не зможу. Чому? — питає мама. Тому що старих на таких машинах не возять!».

 5. Nadiya

  Данилко говорить до мами: «Як виросту великим, куплю собі червону відкриту машину, але тебе возити не зможу. Чому? — питає мама. Тому що старих на таких машинах не возять!».

 6. Anita

  Хочу розповісти про «квиток Щастя… Чи Щастливий квиток»
  Дітям дістались закомпостовані квитки у тролейбусі.
  «Зараз подивимось», сказали батьки, у кого є щасливий квиток? »
  «Треба скласти цифри !»Так і справді є, сказала мама доці, якій виповнилось три рочки.
  А пам’ятаєш тато, колись ходило таке повір’я, щасливий квиток треба було з’їсти, тоді буде щастя в тебе правда, так так….
  Поговорили, та й забули. А доця вирішила, що треба з’їсти квиток,. Тато, а я з’Їла квиток, сказала вона, я тепер щастлива…….
  В цей момент, всі навкова засміялись і стали одночасно теж щасливими. Єдине тато змушений був закомпостувати новий квиток…….

Добавить комментарий