Фіт-Фан 9-12 укр 3д(rgb)

Thinkers Fit & Fun 9-12 років (українською)

195.00 грн.

Описание товара

Thinkers Fit & Fun — це захоплююча настільна гра для дітей 4-6 років, яка розвиває увагу, швидку реакцію, вміння зосередитися, швидко опрацьовувати нову і важливу інформацію. Гарний настрій учасникам гри гарантовано! Хоча цей випуск гри Fit & Fun призначений для дітей 4-6 років, проте, у цю гру  із задоволенням будуть бавитись і діти старшого віку, і дорослі. Гра базується на вмінні дітей і дорослих швидко знаходити однакові або подібні предмети серед інших.

Властивість людини швидко знаходити аналогії або схожість лежить в основі важливої інтелектуальної спроможності — аналогового мислення. На основі цієї властивості люди в дорослому віці роблять значні відкриття, досліджують сутність явищ, висувають і підтверджують гіпотези. Розвиток здібностей дитини знаходити аналогії сприяє формуванню такого майбутнього стилю її мислення, який призводить до життєвого успіху. Особливо важливо тренувати дитину в ранньому віці (4-6 років), в період, коли формується культура мислення і система цінностей юної особистості.

Впевнені, що використання гри-тренажера Thinkers Fit & Fun для дітей допоможе дитині не тільки істотно розвинути швидкість реакції і здатність знаходити аналогії, але і дозволить їй випереджати своїх однолітків за рівнем розвитку та інтелекту. Гра навчить Вашу дитину не тільки швидко і ефективно знаходити аналогічні предмети, вона дасть поштовх знаходити аналогічні явища, а в подальшому навіть знаходити «аналогії між аналогіями».

Це підвищить конкурентоспроможність дитини в соціумі школи і пізніше, під час розвитку власної ділової кар’єри. Крім того, гра Thinkers Fit & Fun дозволить Вам приємно і цікаво провести час разом з дитиною.

Людство навчилося удосконалювати своє тіло за допомогою фітнесу, пластичної хірургії і багатьох інших процедур, але й досі воно скептично ставиться до розвитку власного інтелекту. Отже, перед Вами єдиний в своєму роді тренажер для гімнастики розуму, розвитку аналітичних та інтелектуальних здібностей Вашої дитини. Це особливо важливо в нашому мінливому світі, де нашим дітям в майбутньому доведеться конкурувати з вихідцями з азіатського континенту, які вирізняються своїм високим індивідуальним і колективним інтелектом.

Гра Thinkers Fit & Fun призначена для Вашої дитини,

якщо Ви бачите її у майбутньому:

 

  • Лідером, який швидко орієнтується в ситуації, вміє зробити висновки з власного досвіду і правильновикористовувати свої знання в майбутньому;
  • Вченим-дослідником, який, досліджуючи проблему, шукає існуючі аналогії та «аналогії між аналогіями»;
  • Бізнесменом або топ-менеджером, успіх якого ґрунтується на ефективному і швидкому прийняттіправильних бізнес-рішень, які часто базуються на власному досвіді і раніше пережитих ситуаціях;
  • Політиком, успіх якого залежить від комунікацій з багатьма людьми, здатності пам’ятати і правильно оцінювати людей, формувати вигідні коаліції для досягнення своїх цілей.

Дополнительная информация

Возраст

від 6 до 9 років

Язык

Українська

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Thinkers Fit & Fun 9-12 років (українською)”