Просторове 3д1

Thinkers 6-9 років «Просторове мислення»

180.00 грн.

Описание товара

Thinkers Kids «Просторове мислення» розвиває вміння знаходити зв’язки між фрагментами і моделювати картину в цілому, розвиває просторове мислення, вчить приймати ефективні та творчі рішення.

6-9 років — це особливо важлива пора в житті кожної дитини. До досягнення шестилітнього віку діти вчаться говорити та взаємодіяти з оточенням, випробовують рамки поведінки та навчаються соціальній адаптації. Починаючи з шести років і до досягнення дев’ятилітнього віку формується характер дитини, розробляється та започатковується система цінностей та формуються можливі подальші життєві сценарії. Саме в цей час батьки свідомо чи підсвідомо впливають на подальше життя дитини. Дослідження сучасної психології показали, що в цьому віці батьки своїми діями, висловами, розмовами, оціночними судженнями формують майбутній шлях розвитку дитини. Коментуючи вчинки дитини, власні та дії інших ми записуємо систему цінностей дитини в тіменну частину кори головного мозку. Ця система рідко зазнає змін впродовж подальшого життя. Вказуючи на бажані чи небажані поступки батьків та родичів, ми програмуємо дитину розвиватися за тим самим сценарієм.

Запам’ятайте: говорячи дитині «ти – лідер», ми формуємо майбутнього Лідера, говорячи «ти невдаха», ми гарантовано програмуємо Невдаху. Наші діти залишаться такими у подальшому на все життя. Лідер, який потерпів поразку, й надалі залишиться лідером, якому тимчасово не пощастило. Невдаха, якому пощастило, все одно залишиться невдахою, якому ненадовго посміхнулося щастя.

Саме в цьому віці важливо формувати в дитини допитливе критичне мислення і здатність долати тимчасові перешкоди. Подані в грі завдання допомагають дитині подолати ряд психологічних бар’єрів. З її допомогою ми не лише розвиваємо інтелект дитини, а й формуємо в ній здатність протистояти майбутнім життєвим перешкодам та негараздам.

Тренувати лідерські якості та розвивати дослідницький критичний тип мислення рекомендуємо за допомогою саме цього випуску інтелектуального тренажера – гри Thinkers Kids 6-9 років.

Детальное описание...

Дополнительная информация

Возраст

от 6 до 9 лет

Язык

Русский

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Thinkers 6-9 років «Просторове мислення»”